KVATRA

směsi pro kvalitní trávník z Hladkých Životic

Vhodně zvolená kvalitní trávníková směs se stane významným vkladem do našeho nejbližšího prostředí. Při správné údržbě vydrží trávník krásný několik let. Vhodně zvolená kvalitní trávníková směs se stane významným vkladem do našeho nejbližšího prostředí. Při správné údržbě vydrží trávník krásný několik let. Nakonec se ale budeme moci pyšnit něčím, co jsme vlastními silami dokázali vytvořit a co nám bude dělat dlouhou dobu radost.

SMĚS ORNAMENTAL: tato okrasná směs je vhodná k zatravnění okolí rodinného domu. Vyznačuje se vzhledově atraktivním a hustým porostem. Směs je schopna dobře odolávat běžnému pošlapávání.

SMĚS SPORT: je vhodná zejména na zatěžované rekreační trávníky jako dětská hřiště, sportoviště nebo plochy na sídlištích. Díky využitým odrůdám DLF 4Turf® jílku vytrvalého je směs odolná proti mechanickému poškození při zatěžování a rychle obrůstá. 

SMĚS REGENERACE: už svým názvem napovídá, že je vhodná pro dosévání, popřípadě obnovování trávníku. Tato směs ale není vhodná k zakládání zcela nového trávníku.

Založení & Ošetřování trávníku - CELÝ POSTUP ZDE

 

 

Zajímá Vás více? Jsme zde pro Vás!
Stačí nám napsat a my už se postaráme o to, aby náš poradce či prodejce Vaši zprávu dostal a komunikoval s Vámi.
office@dlf.cz
PORADENSTVÍ
PRODEJ

Ještě jste se nepřihlásili k odběru našeho ZPRAVODAJE/NEWSLETTERU?
Můžete tak učinit ZDE:
 
PŘIHLÁSIT SE