Microclover®

Představte si trávník, který je krásně tmavě zelený a svěží v průběhu celé sezóny, tedy i během letního sucha.

S Microclover® je to možné – a to i při minimálním úsilí. Tyto speciální drobnolisté odrůdy jetele plazivého, vhodného do trávníků, zajištují vzhledově pěkný a zelený trávník v průběhu celé sezóny, tedy i za letních vysokých teplot. Jako jeden z mála rostlinných druhů si jetel vyrábí vlastní dusíkaté hnojivo a má schopnost zůstat zelený během období sucha.

Odrůdy Microclover® s unikátně velmi drobnými trojlístky byly vyšlechtěny společností DLF speciálně pro použití v trávníkových směsích, mají speciální schopnost prorůstat mezi rostlinami trav, udržovat rovnoměrné rozšíření v trávníku a dodávat trávě veškerý dusík, který potřebuje. Kromě toho udržuje trávník hustý a tím snižuje množství plevelů.

Microclover® je vhodný pro veřejné prostory, jako jsou parky, i pro městské sportovní areály, hřiště, nebo turistické kempy. S Microclover® se údržba stává jednodušší a je v souladu s přírodou, protože vyžaduje méně vstupů, pokud jde o hnojiva a vodu.

Je to také skvělá volba pro domácí trávníky. Microclover® je sám sobě hnojivem díky své schopnosti produkovat vlastní dusíkaté hnojivo, které Vašemu trávníku dodává požadovanou tmavě zelenou barvu. Může prorůstat mezi rostlinami trav, udržovat rovnoměrné rozšíření v trávníku a dodávat trávníku veškerý dusík, který zahrada potřebuje.

Pokud chcete, aby se vaše údržba trávníku stala snadnější a byla v souladu s přírodou – vyzkoušejte některý z našich produktů s Microclover®.

* Microclover® potlačuje rozšiřování plevelů.