Více mléka s DLF

Získejte více s DLF osivem. Pokrok je spjat s vědou a důkladným testováním. Náš celosvětový vývojový program v oblasti trav poukazuje na vyšší výnosy trav a účinné agrotechnické metody. Všude, kde je farma, tam je semínko, které je vhodné pro Vaši půdu a podnebí, semínko, které zvyšuje Vaše výnosy a snižuje Vaše výrobní náklady.

Nejlepší odrůdy pro vyšší výnos

Chcete-li optimalizovat výrobu travních porostů pro větší soběstačnost, zvolte DLF osivo. Naše top výkonné odrůdy Vám dají více energie a bílkovinné píce pro dobytek. Buďte méně závislý na nakoupených krmivech a nestálých cenách.

Špičková kvalita pro vyšší výkon

Mléčný i hovězí dobytek funguje lépe, když jejich tráva má vysoký obsah vysoce stravitelných bílkovinných látek. Naše nejkvalitnější trávy zlepšují příjem potravy a zvyšují výnosy mléka a masa. Je to nejjistější způsob, jak maximalizovat výkon bez zvýšení vstupních nákladů.

Pomůžeme Vám produkovat více mléka a masa

Každá farma je jiná. Nalezení správného travního osiva pro půdy, klima a zvíře by neměla být předmětem pokusu a omylu. V našem katalogu travních směsí máme připraveno široké portfolio a jsme připraveni pomoci Vám najít tu pravou směs.

Výzkum zlepšuje produkci mléka

I když pracujete pro dosažení nejlepších výsledků v produkci mléka a masa prostřednictvím efektivního řízení zemědělských podniků, pracujeme stejně pilně na vývoji nové generace vysoce výnosných travních odrůd.